O nas

Świadczymy usługi zawiązane z projektowanie i programowaniem aplikacji dedykowanych opartych o platformę Microsoft .NET. Zakres naszych usług obejmuje wdrożenia zarówno klasycznych aplikacji działających na komputerze typu desktop, aplikacji internetowych jak i aplikacji mobilnych działających w oparciu o system Windows Phone 7.

Wdrażane przez nas aplikacje desktoipowe i internetowe to m.in. systemy MLM wdrożone w międzynarodowych firmach: WS-Glamour, K-Link Poland, Miiko Nakaido, które pozwalają na pełną obsługę systemu sprzedaży, magazynowania oraz obsługi dystrybutorów na całym świecie.
System rozliczania czasu pracy pracowników oraz system zarządzania ofertami dla klinetów wdrożone w Makro Cash and Carry - Wrocław
System zarządzania polityka cenową produktów, analizą rentowności, monitoringiem zobowiązań dostawców wdrożony w INCOM S.A.

Podczas wdrożenia łączymy szerokie umiejętności technologiczne z bogatym doświadczeniem praktycznym, tak aby wdrażany dla Państwa produkt był nie tylko sprawny technicznie, ale przede wszystkim biznesowo i marketingowo.

Zapraszamy Państwa do współpracy!
Nasza oferta obejmuje dedykowane aplikacje oparte o platformę Microsoft .NET i działające w następujących środowiskach uruchomieniowych:

Wszystkie wdrażane przez nas aplikacje mają charakter dedykowany i zgodny z potrzebami ich odbiorcy.