Hosting

Nasza platforma oferuje wykorzystanie serwerów: Microsoft Windows Server 2008 R2 i Microsoft SQL Server 2008 R2 do udostępniania serwisów WWW wykorzystujących IIS, ASP.NET oraz SQL (tzw. Windows Hosting).

Opcje:
  • Shared - Komercyjna oferta hostingu serwisów i aplikacji WWW na współdzielonych serwerach Microsoft IIS i Microsoft SQL Server. Przeznaczona jest dla tych użytkowników, którzy planują niskim kosztem uruchomić komercyjne strony WWW dla swoich firm. Udostępniamy kilka planów taryfowych.
  • VPS - oferta Virtual Private Server (VPS) Hosting skierowana jest do tych klientów, którym zależy na dzierżawie serwerów i usłudze o gwarantowanych parametrach (w zakresie wydajności serwerów, wydajności bazy danych oraz pasma sieciowego) ale zbyt kosztowna jest dla nich dzierżawa serwerów dedykowanych. Optymalne połączenie efektywności kosztowej Shared Hostingu z gwarantowanymi parametrami serwerów dostępnymi w usłudze Dedicated Hosting.
  • Dedicated - komercyjna oferta hostingu serwisów i aplikacji WWW (oraz innych) na dedykowanych serwerach przeznaczonych dla indywidualnych klientów. Usługa ta umożliwia również budowanie konfiguracji wieloserwerowych o wysokiej dostępności przeznaczonych do obsługi najbardziej wymagających aplikacji.

24/7 wsparcie online

Zapewniamy klientom usługi wsparcia technicznego naszych rozwiązań w trybie standardowym albo 24/7. Dostarczamy usługi wsparcia technicznego dla wszystkich wdrożonych przez nas rozwiązań. Reagujemy zgodnie z warunkami podpisanych umów. Standardowe warunki obejmują reakcję w ciągu 4 godzin od poniedziałku do piątku, od godziny 9.00 do godziny 17.00. W ramach odrębnych umów wsparcie techniczne zapewniamy w trybie ciągłym, tj. 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, z maksymalnym czasem reakcji również na poziomie 4 godzin.