Aplikacje dedykowane dla biznesu

Najważniejszym punktem w procesie projektowania przez nas aplikacji dedykowanych, jest określenie wspólnie z Klientem przyszłych funkcjonalności tworzonego systemu.

Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu tworzonych na zamówienie aplikacji internetowych a taże aplikacje desktopowych dla systemu Windows. Zdajemy sobie sprawę, że każda firma jest inna dlatego zawsze uwzględniamy jej unikatowość: strukturę i cele biznesowe.

 • Tworzone przez CS Creative Solutions aplikacje dedykowane to:
 • Stworzymy to czego potrzebujesz

  Mamy możliwość napisania niemal dowolnego programu komputerowego

  na indywidualne zamówienie klienta, włączając w to rozwiązania sieciowe i bazodanowe. Naszą usługą możemy objąć cały cykl produkcyjny aplikacji - od początkowej analizy i projektu, poprzez pisanie kodu, aż do testowania i wdrożenia programu w zamawiającej go firmie lub organizacji. Zadbamy również o rozwój takiego oprogramowania w przyszłości. Pod pewnymi warunkami podejmujemy się także wprowadzania zmian do już istniejących aplikacji.

  Tworzymy zarówno klasyczne aplikacje uruchamiane "z pulpitu" w środowisku Windows, jak też rozwiązania webowe, tj. programy, które z technicznego punktu widzenia działają na takich samych zasadach jak witryny www.

  W naszych realizacjach stawiamy na wysoką wydajność i skalowalność, dlatego nasze projekty tworzymy w oparci o oprogramowanie dostarczane przez firmę Microsoft.

  Ścisła współpraca z kontrahentem

  Nastawiamy się na ścisłą współpracę z klientem

  w obszarze projektowania, tworzenia i wdrażania zamówionej aplikacji, aby mogła ona w maksymalnym stopniu zaspokoić oczekiwania użytkowników. Na bieżąco udostępniamy klientowi do wglądu powstające oprogramowanie w jego bieżącym stanie. Dzięki temu unikamy jakichkolwiek wątpliwości co do zgodności wyników naszej pracy z umową oraz ułatwiamy wprowadzenie poprawek wynikających ze spostrzeżeń poczynionych już w trakcie pisania kodu i testowania.

  Projekty programistyczne realizujemy z użyciem sprawdzonych, będących w szerokim użyciu technologii, zapewniających niezawodność i elastyczność dostarczanych rozwiązań. Programy desktopowe tworzymy zazwyczaj jako aplikacje 32 i 64 bitowe, korzystając głównie z języków wchodzących w skład platformy Microsoft .NET. W rozwiązaniach webowych stosujemy przede wszystkim skrypty (X)HTML, Javascript (w tym Ajax).