Skuteczne zarządzanie infrastrukturą IT

Większość producentów sprzętu i aplikacji docenia strategiczne znaczenie zarządzania, włączając odpowiednie narzędzia do swojej oferty. Jednak w typowym, mieszanym środowisku IT, różnorodność nie współpracujących ze sobą narzędzi komplikuje procedury zarządzania i utrudnia ich automatyzację, prowadząc do wzrostu kosztów operacyjnych. Różnorodność narzędzi zarządzania stanowi również przeszkodę przy tworzeniu środowisk IT opartych o przetwarzanie danych w chmurze.

Modularna architektura i rozszerzalność oraz ścisła integracja z szeroką gamą produktów Microsoft i otwarcie na rozwiązania firm trzecich pozwalają naszym aplikacjom dostosować się do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

24/7 wsparcie online

Zapewniamy klientom usługi wsparcia technicznego naszych rozwiązań w trybie standardowym albo 24/7. Dostarczamy usługi wsparcia technicznego dla wszystkich wdrożonych przez nas rozwiązań. Reagujemy zgodnie z warunkami podpisanych umów. Standardowe warunki obejmują reakcję w ciągu 4 godzin od poniedziałku do piątku, od godziny 9.00 do godziny 17.00. W ramach odrębnych umów wsparcie techniczne zapewniamy w trybie ciągłym, tj. 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, z maksymalnym czasem reakcji również na poziomie 4 godzin.